Drodzy Parafianie, jak sami zauważacie w naszej Świątyni (zwłaszcza w niedzielę i przy większej ilości Wiernych przystępujących do sakramentu pokuty) brakowało nam możliwości spokojnego przeżycia tej bardzo indywidualnej i intymnej, objętą tajemnicą chwili, gdy przystępujemy do sakramentu pokuty. Dlatego po rozmowach z Kapłanami posługującymi w naszej parafii, z Parafialną Radą Duszpasterską i Wiernymi podczas Wizyty Duszpasterskiej, podjęliśmy starania o nowe konfesjonały w naszym kościele.

Projekt czterech nowych konfesjonałów opracowała firma ArsProEcclesia. stanęły one w miejscu obecnych trzech konfesjonałów.

Nowe konfesjonały zapewnią nam komfort przystępowania do sakramentu pokuty. Są one zamykane i wyciszone do tego stopnia, że również osoby niedosłyszące mogą z nich korzystać, ponadto w miejscu dla osoby spowiadającej się będzie nie tylko klęcznik, ale i siedzenie, by Osoby, które mają trudności z klękaniem mogły bez przeszkód spowiadać się.

Konfesjonały znajdują się już w naszej Świątyni,

Tą inicjatywę wspierać będziemy w każdą 3 niedzielę miesiąca – podczas Mszy Św. w czasie składki inwestycyjnej. Można również wesprzeć to dzieło wpłacając ofiary na konto parafialne

 

Parafia rzymskokatolicka Pana Jezusa Dobrego Pasterza
ul. Dobrego Pasterza 4
30-416 Kraków

Parafialne Konto Bankowe
70 1020 2906 0000 1102 0093 6385

Ks. Grzegorz


OFIARA ON-LINE

 
            ---      inna kwota:

 
 

Wolna myśl

Nawet jeśli jesteś aniołem, znajdzie się ktoś, komu przeszkadza szelest Twoich skrzydeł.


172099
Dzisiaj: 315
Wczoraj: 371