- W naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzi Ks. Zenon Siedlarz proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Płaszowie. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie i życzymy Szczęść Boże w trudzie głoszenia Słowa Bożego! Program jest w gablotce i na stronie internetowej parafii.  Spowiedź rekolekcyjna we wtorek i środę.

-  Msza św. dla chorych i starszych we wtorek o 9.30. Kto nie może przyjść do kościoła przedświąteczne odwiedziny chorych będą w sobotę 9 kwietnia od godz. 9.00.  Prosimy zgłaszać w zakrystii.

W środę zakończenie rekolekcji - składka będzie przeznaczona na misje księży sercanów. We wtorek i środę – w czasie rekolekcji – kancelaria nieczynna.     

- Dziś Gorzkie Żale dziś  o godz. 17.00 u Sióstr o 15.00.   

- We wtorek o godz. 18.00 Msza św: Za dusze w czyśćcu cierpiące.

- W piątek 8 kwietnia w Sanktuarium Świętego Brata Alberta o godz. 17.00 sprawowana będzie Msza święta z racji odpustu ku czci Chrystusa Cierpiącego Ecce Homo.  Wcześniej o godz. 16.30 będzie Droga Krzyżowa.

- W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę świętą w intencji Ojczyzny i Prezydenta Rzeczypospolitej  – naszego parafianina.

- Droga krzyżowa w piątek: dla dzieci o godzinie 16.30, dla dorosłych o 17.30. Natomiast o godzinie 19.00 rozpocznie się Droga Krzyżowa na osiedlu Biały Prądnik. Początek przy ulicy Jabłonnej obok boiska. Pójdziemy w kierunku drogi osiedlowej Siewna następnie w stronę szkoły i w kierunku kościoła. Prosimy zabrać świece - serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami, młodzież i wszystkich czcicieli Męki Pańskiej. 

- Pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest 17 lub 18 kwietnia i w niedzielę 1 maja będzie w piątek o godz. 19.00 w sali domu katechetycznego.

- Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, złożone przez Różę  Matki Bożej Królowej Polski,  Niepokalanego Poczęcia, św. Marty, od Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.   Bóg zapłać!

- Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach świętych.  Uroczyste poświęcenie palm z procesją o godzinie 11.00. Gromadzimy się przy figurze Dobrego Pasterza już o 10.45.  

-  Baranki na stół wielkanocny można nabyć w domu katechetycznym – ofiara przy tym złożona jest przeznaczona na Caritas. Niech nie zabraknie na stole wielkanocnym takiego baranka – to nasza jałmużna postna. 

- Kosz na trwale produkty żywnościowe, wystawiony jest przed ołtarzem Matki Bożej Częstochowskiej. Dziękujemy za złożone dotychczas dary.

Wolna myśl

Językiem Boga jest cisza i tylko w ciszy Go spotykam | Petrus


180685
Dzisiaj: 153
Wczoraj: 774