Ogłoszenia:
-  Dziś po Mszy świętej o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ramach czterdziestogodzinnego nabożeństwa przed Wielkim Postem do godz. 18.00. Zapraszamy zwłaszcza   mieszkańców Os. Mozarta, ulic Siewna, Mackiewicza, Narutowicza, Bociana, Imbramowska, Legnicka i mieszkańców przyległych ulic. Natomiast w przyszłą niedzielę zapraszamy mieszkańców ulic: Wileńska, Celarowska, Al. 29 Listopada, Żytnia, Wiśniowa, Brogi, Lublańska, Bosaków oraz im przyległe.

- W poniedziałek wspólnota Wieczernik zaprasza na Mszę świętą z modlitwą wstawienniczą o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli.

- Wraz z Katechistami Drogi Neokatechumenalnej zachęcamy do wzięcia udziału w cyklu spotkań katechetycznych pomocnych w odkrywaniu istoty Chrztu Świętego i świadomym przeżywaniu wtajemniczenia chrześcijańskiego. Katechezy odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 19.30 w sali pod kościołem.

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

 - we wtorek Święto Katedry św. Piotra Apostoła

- w środę św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

- W czwartek o godz. 18.00 Msza św. dla Grupy Modlitwy Św. O. Pio. 

- Zachęcamy do odprawienia 33 dniowych Rekolekcji ODDANIE33, które rozpoczną się od dzisiejszej niedzieli, a zakończą Aktem ODDANIA się Maryi w Święto Zwiastowania 25 marca. Można każdego dnia wysłuchać ich na You Tubie - Oddanie33.

 - Przy wyjściu z kościoła od strony zakrystii są do zabrania maseczki, które przekazał wojewoda krakowski. Można zabrać paczkę i podzielić się w sąsiedztwie.

-  Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, która jest przy ołtarzu św. Antoniego.

Są czasopisma dla dzieci, młodzieży i dorosłych, każdy może coś wybrać dla siebie.

Wszystkim życzymy dobrego przeżycia Dnia Pańskiego.

Wolna myśl

Dlaczego człowiek cierpi? Nie pytaj dlaczego, ale dla czego...