- Przez trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post będzie w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie dziś po Mszy świętej o godz. 12.30 do 18.00. Prosimy, aby każdy znalazł czas na osobistą rozmowę z Jezusem. Zapraszamy zwłaszcza mieszkańców ulic Majora, Łepkowskiego, Nuszkiewicza, Dobrego Pasterza, Kaczary, Woronicza oraz im przyległe.

Natomiast w przyszłą niedzielę zapraszamy mieszkańców Os. Mozarta, ulic Siewna, Mackiewicza, Narutowicza, Bociana, Imbramowska, Legnicka oraz im przyległe.

- W poniedziałek przypada Święto św. Cyryla i Metodego patronów Europy

- Wspólnota Wieczernik zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli na spotkanie: Przy stole ewangelicznego Słowa i czynu w poniedziałek o godz. 19.00 po Mszy wieczornej w salce.

- W środę o godz. 18.00 Msza św. i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W Piątek o 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego – prowadzą Róże.

- W czwartek o godz. 17.00 zostanie odprawiona w sanktuarium św. Brata Alberta Ecce Homo Msza św. w intencji wszystkich, którzy proszą o łaski za przyczyną św. Brata Alberta i bł. Matki Bernardyny.  

- Pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest 20 lutego lub 6 marca w piątek o godz. 19.00 w sali domu katechetycznego.

- W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca składka będzie przeznaczana na nowy witraż do kościoła.

- Wraz z Katechistami Drogi Neokatechumenalnej zachęcamy do wzięcia udziału w cyklu spotkań katechetycznych pomocnych w odkrywaniu istoty Chrztu Świętego i świadomym przeżywaniu wtajemniczenia chrześcijańskiego. Katechezy odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 19.30 w sali pod kościołem.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się przy ołtarzu św. Antoniego.   

Są czasopisma dla dzieci, młodzieży i dorosłych, każdy może coś wybrać dla siebie.

Wolna myśl

Nie przyjmujcie niczego za prawdę co byłoby pozbawione miłości, ani nie przyjmujcie niczego za miłość, co byłoby pozbawione prawdy; jedno pozbawione drugiego staje się niszczącym kłamstwem | św. Edyta Stein