- Dziś nasza wspólnota przeżywa dzień I Komunii świętej dzieci klas III ze SP nr 109 na Mszy świętej o godz. 11.00.   Przypominamy, że do stołu nie podajemy żadnych napojów alkoholowych. Przez cały tydzień dzieci pierwszokomunijne przychodzą do kościoła „na biało” w strojach komunijnych na godz. 17.30.

- Nabożeństwo majowe, dziś i codziennie o godzinie 17.30.  

- Od uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego do soboty przed Zesłaniem Ducha Świętego odprawia się septennę w miejsce dawnej nowenny do Ducha Świętego.

- Wspólnota Wieczernik zaprasza w poniedziałek o godz. 19.00 na spotkanie. Zapraszamy inne grupy i osoby pragnące włączyć się w przygotowanie czuwania przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

- W czwartek na Mszę wieczorną zapraszamy  Grupę Modlitwy Św. O. Pio.

- W piątek Dzień Matki - pamiętajmy o wdzięczności wobec naszych rodziców, prosząc   Boga o potrzebne dla nich łaski, a dla zmarłych o wieczną radość.

- Zespół teatralny ABRA działający w Stowarzyszeniu Rodzina Kolpinga - Klub Celtycki zaprasza  na premierę nowego spektaklu "Ekosystem" - temat  ochrony środowiska opowiedziany w bardzo ciekawy sposób.    Przedstawienie odbędzie się w sobotę 27 maja o godzinie 16.30  w sali pod kościołem. Wstęp wolny.

- Chłopców, zwłaszcza z klasy III i IV, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy w sobotę o godz. 12.00 do salki w domu katechetycznym.

- Czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego będzie w sobotę, początek o godz. 20.00. O 23.00 Msza św. wspólnotowa z Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy wszystkie wspólnoty parafialne.

- Rodziny i osoby, które zasponsorowały witraż: duże lub małe okno, proszone są o zgłoszenie się do księdza proboszcza, celem ustalenia właściwego napisu na pamiątkowej tablicy, która będzie umieszczona na ścianie przy witrażu.

- Nasza parafia organizuje 3 czerwca, wyjazd do Częstochowy na Pielgrzymkę Żywego Różańca. Zapisy w zakrystii. Wyjazd spod kościoła o godz. 6.45.

 

Wolna myśl

Człowiek jest tyle wart, ile jest w stanie kochać. | Św. Augustyn