Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.  Niewątpliwie każdy z nas potrzebuje Bożego miłosierdzia, choć może nie zawsze mamy tego świadomość. Św. Tomasz mówi do Jezusa: Pan mój i Bóg mój!, a Jezus zwraca uwagę, jak ważna jest wiara. Wiara jest przekazywana jeśli jest głoszona ludziom, którzy jej jeszcze nie słyszeli. W dzisiejszą niedzielę modlimy się w intencji pani Marzeny naszej parafianki, która udaje się na misje do Kenii, serdecznie witamy Ojców Misjonarzy Kombonianów.

- Przeżywamy niedzielę Miłosierdzia Bożego. Nieszpory niedzielne o godz. 17.30.

- Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Róż męskich.

- Obecna niedziela rozpoczyna 79. Tydzień Miłosierdzia. Przez cały tydzień możemy składać ofiary do puszki przed obrazem M B Nieustającej Pomocy, które zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Ukrainy. 

- W jutro o godz. 17.00 zostanie odprawiona w sanktuarium św. Brata Alberta, Msza św. w intencji wszystkich, którzy proszą o łaski za przyczyną św. Brata Alberta i bł. Bernardyny. Siostry Albertynki serdecznie zapraszają.

- W poniedziałek wspólnota Wieczernik zaprasza na Mszę św. o godz. 19.00 do kaplicy adoracji.

- W środy zapraszamy chętnych, zwłaszcza ludzi młodych, na spotkania biblijne "Lumen Fidei" w kawiarence akademickiej o godz. 19.30.

- Zawsze w piątki o godz. 15.00 w kaplicy adoracji jest nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, prowadzą róże.

- Msza św. pod przewodnictwem biskupa Roberta Chrząszcza z posłaniem na misje pani Marzeny Gibek będzie we wtorek o godz. 18.00. Zapraszamy młodzież i wszystkich parafian.

Wolna myśl

Ten jest dobrym przyjacielem, kto mówi o Tobie dobrze za Twoimi plecami.