- Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu SKALNI z Uniwersytetu Rolniczego. Zespół będzie śpiewał już podczas Mszy świętej o godz. 16.00.

- W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy o godzinie 18.00.

- W każdy piątek o godz. 15.00 jest prowadzone przez Róże Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i odmawiana koronka do Miłosierdzia Bożego.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- we wtorek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, patrona dziennikarzy i prasy katolickiej

- w środę Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

- w czwartek św. Tymoteusza i Tytusa uczniów św. Pawła Apostoła - na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy Grupę Modlitwy św. O. Pio.

- w sobotę św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła. To jeden z najwybitniejszych filozofów i teologów w dziejach kultury europejskiej.

- W przyszłą niedzielę, parafialny chór PASTORES organizuje koncert kolęd po mszy o godzinie 12.30. Wraz z nami zaśpiewa męski zespół wokalny CANTUS MASCULINUM.

- Wspólnota Wieczernik zaprasza w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 na adorację Najświętszego Sakramentu.

- Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą trzecią niedzielę miesiąca na nowy witraż do kościoła. Zebrano 17.090 zł. i 10 euro. Witraż w dalszym ciągu jest wykonywany w lutym będą umieszczane kolejne elementy, dlatego bardzo prosimy wszystkich parafian o składanie ofiar na ten cel, ofiary można  również wpłacać na konto parafialne.

- Pan organista Wiesław Barczewski po przeszło 33 latach pracy w naszej parafii, przechodzi od 1 lutego na emeryturę. Trudno w to uwierzyć, bowiem lubiliśmy słuchać jego grania i śpiewu, ale jest to osobista decyzja, którą należy uszanować. Zapraszam w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 16.00 – będzie to Msza święta dziękczynna i podziękowanie za minione lata pracy w naszej wspólnocie. Po Mszy zapraszamy wszystkich parafian na wspólne kolędowanie.

Przeżywamy wizytę duszpasterską, dziękujemy za wszystkie dotychczasowe spotkania i modlitwy. W tym tygodniu, niosąc błogosławieństwo Boże pragniemy odwiedzić Parafian od godz. 16.00: ul. Siewna 21a i Siewna 21d - w poniedziałek

-  ul. Siewna 21b i c oraz Siewna 23a - we wtorek.

-  ul. Siewna 23 i 23b - w środę.

-  ul. Mackiewicza 19 - w czwartek.

-  ul. Mackiewicza 21, 23, 25 - w piątek.

Prasa katolicka do nabycia przy ołtarzu św. Antoniego. Interesujące artykuły w Niedzieli  w Gościu Niedzielnym – są nowe czasopisma dla dzieci i młodzieży.

- I jeszcze słowo przedstawicieli z Fundacji Po pierwsze Człowiek….

Wolna myśl

Odpuść sobie i pozwól działać Bogu


172768
Dzisiaj: 108
Wczoraj: 876