- Dziś nabożeństwo różańcowe dla Róż kobiet i mężczyzn o godzinie 17°°. Intencja modlitwy na wrzesień: za dzieci i młodzież, za rodziców, nauczycieli i wychowawców.

- Już od tej niedzieli porządek Mszy św. jak w ciągu roku, jest również Msza św.  o godzinie 1600 i 1915

- Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w poniedziałek  o godz. 16.30. Zapraszamy chętnych do włączenia się w prace Zespołu.

- We wtorek o godz. 18.00 Msza święta: Za dusze w czyśćcu cierpiące

- W czwartek 8 września, Święto Narodzenia N. M. P. - Matki Bożej Siewnej. W czwartek Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza  na adorację w kościele od godz. 17.00.   

- W piątek wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę świętą w intencji naszej Ojczyzny i  Prezydenta Rzeczypospolitej – naszego parafianina.

- Zachęcamy dzieci, które lubią śpiewać i chciałyby swoim śpiewem chwalić Pana Boga do naszej scholi parafialnej. Próby scholki odbywają się w niedzielę o godz. 9.45 w salce w domu katechetycznym.

- Zbiórka ministrantów i lektorów będzie w sobotę o godz. 11.00 – serdecznie zapraszamy.

Ruch Czystych Serc zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie dla ludzi młodych. W czwartek o godz. 19.00 adoracja w Kaplicy Adoracji, a następnie spotkanie w kawiarence akademickiej. Ruch Czystych Serc jest młodzieżową wspólnotą adresowaną do młodzieży w wieku około 18 – 35 lat. Ideą Ruchu jest uczenie się od Boga przeżywania czystej i pięknej miłości w relacjach. Więcej informacji na spotkaniu w czwartek.

- w niedzielę 11 września w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się Jubileuszowa XXX Pielgrzymka Rodzin Arch. Krakowskiej. Wyjazd autokaru sprzed kościoła o godz. 7.15. Zapisy w zakrystii zł.

- W czwartek o godz. 20.15 będzie spotkanie redakcyjne naszej parafialnej gazetki Dobry Pasterz – zapraszamy chętnych do włączenia się w redagowanie naszego czasopisma.

 

Wolna myśl

Przychodzimy na ten świat bez niczego. Umieramy nie zabierając niczego. A w międzyczasie kłócimy się o wszystko.