XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 VIII 2017

 Ogłoszenia

Dziś o 17.00 nabożeństwo różańcowe dla róż kobiet i mężczyzn. Intencja modlitwy w sierpniu o trzeźwość w naszym narodzie i naszych rodzinach.  Z Wawelu wyruszyła Piesza Pielgrzymka Krakowska na  Jasną Górę – pamiętajmy o pielgrzymach w naszej codziennej modlitwie.


W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

  • we wtorek św. Dominika
  • w środę Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), patronki Europy. O godz. 17.30 zapraszamy na adorację i różaniec osoby, które podjęły zobowiązanie duchowej adopcji dziecka poczętego jeszcze nie narodzonego
  • w czwartek Święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika. Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza,  na adorację w kościele o godz. 17.00. 
  • w piątek  św. Klary. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę świętą w intencji naszej Ojczyzny i Prezydenta Rzeczypospolitej.
  • w przyszłą niedzielę 13 sierpnia, po południu Nabożeństwo Fatimskie.   O godz. 18.00 będzie Msza święta z kazaniem, po niej Różaniec fatimski i uroczysta procesja wokół kościoła z figurą MB Fatimskiej – prosimy o przyniesienie  świec. Przyjdźmy całymi rodzinami.

Przypominamy, że w czasie wakacji w niedziele nie ma Mszy świętej o godzinie 1600 i 1915. W czasie wakacji spowiadamy w tygodniu rano od godziny 700 do 730 i popołudniu od 1730 do 1800.


Prasa katolicka do nabycia przy ołtarzu św. Antoniego. Interesujące artykuły w Źródle, Niedzieli,  w Gościu Niedzielnym