VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 28 V 2017 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Ogłoszenia
Nabożeństwo majowe i Nowenna do Ducha Świętego dziś i codziennie o godzinie 17.30.  W przyszłą niedzielę o godzinie 17.00 nabożeństwo różańcowe dla róż kobiet i mężczyzn. Intencja modlitwy różańcowej: Za ludzi nieuleczalnie chorych.
W tym tygodniu w liturgii:
  • w poniedziałek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej
  • w środę Święto Nawiedzenia NMP
  • w czwartek św. Justyna, męczennika
  •  w czwartek 1 czerwca, podczas Mszy świętej o godz. 18.00 Ks. Biskup Jan Szkodoń udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjum zapraszamy na obowiązkowe spotkania w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.00. Spowiedź będzie w środę od godz. 17.00.
 – W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
Godzina święta Straży Honorowej w czwartek o  17.00 w kaplicy adoracji.
– W piątek spowiadamy rano od 6.30 i po południu od godziny 16.00. O godzinie 16.30 Msza święta z Komunią pierwszopiątkową dla dzieci.  O 19.15 Msza św. dla młodzieży.
–  W I sobotę o godz. 8.00 Msza św. i nabożeństwo pięciu pierwszych sobót. Od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. Prosimy zgłosić w zakrystii.
– Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na wymianę ściany szklanej.  Zebrano 14.443 zł. i wpłacono na konto parafialne
– W sobotę 3 czerwca nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na V Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca – zapisy w zakrystii koszt 30 zł.

Czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w sobotę 3 czerwca, początek godz. 20.00 zakończenie o północy. Organizatorzy: Wspólnota  „Wieczernik” i Oaza Rodzin. Zapraszamy!!! Karteczki z programem czuwania do zabrania na stolikach przy wyjściach.
Natomiast w niedzielę 4 czerwca w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zapraszamy Mszę św. o 19.15 i koncert uwielbienia – koncert poprowadzi schola akademicka we współpracy z zespołem JASPIS.
Apostolat Margaretka zaprasza na dzień skupienia i modlitwy w Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 10 czerwca. Wyjazd od kościoła 10 czerwca o godz. 6.45 – zapisy w zakrystii lub u pani Stanisławy.
Za tydzień przed kościołem będzie kwestować Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych FAMILIA. Celem kwesty jest zebranie środków na organizowany w tym roku letni obóz  dla niepełnosprawnych członków grupy.