7 Niedziela Zwykła – 19 II 2017

Ogłoszenia:
Dziś po Mszy świętej o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ramach czterdziestogodzinnego nabożeństwa przed Wielkim Postem. Zapraszamy zwłaszcza   mieszkańców Os. Mozarta, ulic Siewna, Mackiewicza, Bociana, Imbramowska, Legnicka i mieszkańców przyległych ulic. Natomiast w przyszłą niedzielę zapraszamy mieszkańców ulic: Wileńska, Celarowska, Żytnia, Wiśniowa, Brogi, Lublańska, Bosaków oraz im przyległe.
 
 W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
  • w poniedziałek wspomnienie błogosławionych Hiacynty i Franciszka Marto, dzieci z Fatimy. Po Mszy wieczornej Nabożeństwo do M. B. Częstochowskiej
  • w środę Święto Katedry św. Piotra Apostoła
  • w czwartek św. Polikarpa, biskupa i męczennika. Również w czwartek o godz. 19.00 Msza św. dla Grupy Modlitwy Św. O. Pio.
Orędzie Matki Bożej z Kibeho – zapraszamy we wtorek 21 lutego na Mszę św. o godz. 18.00 – w intencjach złożonych przed Mszą – najlepiej w wcześniej napisać intencje na karteczkach.  Po Mszy będzie  adoracja i modlitwa o uzdrowienie oraz błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
Obecnie nasz dekanat wspiera budujący się kościół Świętej Rodziny w Balicach. W przyszłą niedzielę będziemy gościć księdza z tej parafii, który wygłosi kazania i zbierze składkę na budowę kościoła.
W czasie wakacji od 24 do 29 lipca organizowana jest pielgrzymka na Białoruś informacje w zakrystii i przy wejściu do kościoła.
Wszystkich pragnących współtworzyć naszą parafialną gazetkę Dobry Pasterz, zapraszamy na pierwsze spotkanie redakcyjne dnia 27 lutego (poniedziałek) o godz. 20.00 do domu parafialnego.