WIZYTA DUSZPASTERSKA 27.12.2017 – 30.01.2018
Środa 27.12.2017     od godz. 15:30
1 ul. Powstańców 26 kl. 1 i 2  
2 ul. Powstańców 26 kl. 3 i 4  
3 ul. Powstańców 26 kl. 5 i 6  
4 ul. Powstańców 26 kl. 7 i 8  
5 ul. Powstańców 26 kl. 9 i 10  
6 ul. Powstańców 26 kl. 11 i 12  
Czwartek  28.12.2017   od godz.  15:30
1 ul. Nadrzeczna 1, 2, 3, 4, 5, 6  
2 ul. Gdańska 28, 32, 33,34  
3 ul. Gdańska 24, 29, 31 oraz Nadrzeczna 8  
4 ul. Gdańska 40 /4-7 kl./ (46-105)   
5 ul. Gdańska 40 /1-3 kl./ (1-45)   
6 ul. Łepkowskiego 3  
Piątek 29.12.2017   od godz. 15:30
1 ul. Majora 7 ( 1 – 40 )      
2 ul. Majora 7 ( 41 – 80 )  
3 ul. Majora 9 ( 1 – 40 )  
4 ul. Majora 9 ( 41 – 80 )  
5 ul. Łepkowskiego 2  
6 ul. Łepkowskiego 4  
Sobota 30.12.2017  od godz. 9.00
1 domy prywatne – Radomska, Czereśniowa, Olsztyńska, Olsztyńska 1    i od 13.00 Błękitna  
2 Domy prywatne – Brogi, Bosaków, Gdańska, Turkusowa  
3 domy prywatne – Żułowska, Pogodna, Środkowa i Żułowska bloki 16, 18, 18C.  
4 domy prywatne – Celarowska, Duchacka, Wiśniowa, Żytnia, Sadowa, Prądzyńskiego, Sadowa 6 i Żytnia 7.  
5 domy prywatne –Wileńska, Czerwonego Prądnika,  Trębacza,  
ROK  2018

  Wtorek 2.01.2018   od godz. 15.30

1 ul. Łepkowskiego 7  
2 ul. Łepkowskiego 9  
3 ul. Łepkowskiego 12  
4 ul. Łepkowskiego 10  
5 ul. Łepkowskiego 5  
6 ul. Wileńska 22 i  24  
Środa 3.01.2018   od godz. 15.30
1 ul. Majora 1  
2 ul. Majora 3  
3 ul. Majora 5  
4 ul. Łepkowskiego 6  
5 ul. Łepkowskiego 8  
Czwartek 4.01.2018   od godz. 15.30
1 ul. Bosaków 5  
2 ul. Bosaków 9   
3 ul. Wileńska 5 i od 19.00 ul. Wileńska 4  
4 ul. Wileńska 7 A, B, C, D  
5 ul. Wileńska 7 E, F  i  Zaułek Wileński 5 i 7  
Poniedziałek  8.01.2018   od godz. 15.30
1 ul. Fertnera 1 ( 1-46 ) i od 18.00 ul. Prądzyńskiego 12, 14  
 
3 ul. Żytnia 15  
4 ul. Żytnia 17       
5 ul. Wiśniowa 14  
6 ul. Wiśniowa 16  
Wtorek 9.01.2018   od godz. 15.30
1 ul. Wiśniowa 18 i 20  
2 ul. Prądzyńskiego 16   od godz. 17.00  
3 Al. 29 Listopada 41A  
4 Al. 29 Listopada 41B i 41C  
5 ul. Środkowa 12  
6 ul. Zawodzie 1  
Środa 10.01.2018   od godz. 15.30
1 ul. Bosaków 5A  i  ul. Lublańska 14  
2 ul. Lublańska 16 ( 1 – 50 )  
3 ul. Lublańska 16 ( 51 – 105 )  
4  ul. Lublańska 20      
5  ul. Miechowity 1  
      Czwartek 11.01.2018   od godz. 15.30
1 ul. Zaułek Wileński 1  
2 ul. Zaułek Wileński 3  
3 ul. Zawodzie 1a, 3  
4 ul. Kaczary 5A i 1A i 1B  
5 ul. Kaczary 9  
Piątek 12.01.2018       od godz. 15.30
1 ul. Wileńska 9 (1-60)   od godz.  16.30  
2 ul. Wileńska 9 (61-120)  
3 ul. Wileńska 9A  
4 ul. Brogi 9,11,13  
5 ul. Brogi 19 i 21  
6  ul. Brogi 43  
Sobota 13.01.2018       od godz. 9.00            
1 ul. Św. Andrzeja Boboli, Białych Brzóz, Ostroroga, Rokitniańska, Combrowa, od 16.00 Dobrego Pasterza 21 i 21a i 15A – jeden domek  
2 domy prywatne przy ul: Dobrego Pasterza – numery parzyste (od końca w stronę kościoła), blok Dobrego Pasterza 40 i 56 (1-33) oraz Dominikanów i Jezuitów  
3 domy prywatne przy ul: Dobrego Pasterza – numery nieparzyste, ul. Szklana, Chlebowa, Majora 5A, 5B, 14 i 14A, i domy prywatne ul. Na Barciach, Liliowa, Powstańców  
4 ul. Woronicza (domy prywatne), Rezedowa, Ciołkowskiego, Jasnorzewskiej, Nabielaka.  
5 domy prywatne przy ul: Nad Strugą, Jabłonna, Siewna, Kręta, Polna  
6 ul. Żmujdzka i od 14.00  Aleja 29. Listopada n-ry parzyste od Żmujdzkiej w kierunku Gotyku oraz ul. Rybianka i Pocieszka i domek koło BP  
Poniedziałek  15.01.2018   od godz. 15.30 
1 ul. Dominikanów 32  
2 ul. Dobrego Pasterza 48  
3 ul. Mackiewicza 25 (1-50 )  
4 ul. Mackiewicza 25 (51-100 )  
5 ul. Mackiewicza 23 (1-50)  
6 ul. Mackiewicza 23 (50-100 )  
Wtorek 16.01.2018   od godz. 15.30 
1  ul. Nuszkiewicza  1, 3, 4, 5  
2 ul. Nuszkiewicza 6, 7, 9  
3 ul. Nuszkiewicza 11, 12, 14  
4 ul. Nuszkiewicza 13, 15, 17 ,19  
5 ul. Łepkowskiego 14, 16,18 20, 22, 24 26, 28;  i od godz. 18.00 – ul. Majora 20, 22, 24, 26, 28  
6 ul. Rezedowa 2 i 4   ul. Woronicza 36  
Środa 17.01.2018   od godz. 15.30 
1  ul. Siewna 21c  
2 ul. Majora 30,32,34, 36, 38, 56, 58, 60  
3 ul. Majora 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54  
4 ul. Mackiewicza 19 (1-50 )  
5 ul. Mackiewicza 19 (51- 105 )  
      Czwartek 18.01.2018   od godz. 15.30      
1 ul. Bociana 6A (1-50)  
2 ul. Bociana 6A (51-106)  
3 ul. Bociana 3 (1-35)  i Bociana 4  
4 ul. Zawodzie 5,7  
5 ul. Mackiewicza 21  
Piątek 19.01.2018       od godz. 15.30    
1  ul. Bociana 4A  (klatki od 1-3)  
2 ul. Bociana 4A  (klatki od 4-6)  
3 ul. Bociana 4B   od godz. 17.00  
4 ul. Bociana 4C    od godz.  16.30  
5 ul. Bociana 4D   od godz. 17.00  
6 ul. Zawodzie 4 i ul. Siewna 30A  
Sobota 20.01.2018       od godz. 9.00             
1 domy prywatne przy ul: Jazowa, Bałtycka, Grażyny, Mackiewicza, Narutowicza  
2 Aleja 29. Listopada blok 42b i 44a, b i c oraz Klemensiewicza 6, 8, 10, 12, 14, i blok 4 a,b,c,d  
3 Al. 29. Listopada 41 i nieparzyste (43,45,47) w kierunku kościoła, od 14.00 ul. Legnicka, Kołaczy i Zgody,  
4 domy prywatne przy ul: Imbramowska, Turystyczna, Litawora, (od 14.00 Bursztynowa i za ul. Mackiewicza, od 17.00 Syreny  
5 ul. Dobrego Pasterza 27a,  28, 29, 31  
6 ul. Siewna 21 (1-45 ) i od 15.00 ul. Siewna 21 (46-85 )  
Poniedziałek  22.01.2018   od godz. 15.30  
1 ul. Siewna 21d  
2 ul. Legnicka 24  i ul. Legnicka 24A  
3 ul. Bursztynowa 1  
4 ul. Bursztynowa 3  
5 ul. Turystyczna 5  
6 ul. Turystyczna 6  
Wtorek 23.01.2018   od godz. 15.30  
1 Oś. Mozarta 1, 2, 4, 5, 6  
2 Oś. Mozarta  7, 8, 9, 10, 11 i 23  
3 Oś. Mozarta  15, 14, 13, 12, i 24  
4 Oś. Mozarta   16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  
5 Oś. Mozarta 3, 28, 27, 26, 25  
6 Oś. Mozarta 31, 30 i 29  
Środa 24.01.2018   od godz. 15.30  
1  ul. Szafirowa 8  
2 ul. Bałtycka 26  
3 ul. Na Barciach 3, 12 i 14  
4 ul. Grażyny 9     
5 ul. Grażyny 11 i 18  
Czwartek 25.01.2018   od godz. 15.30       
1 ul. Narutowicza 22 (66-85),  od godz. 17.00 Imbramowska 5  
2 ul. Imbramowska 1  i  od 18.00  ul. Narutowicza 14  
3 ul. Imbramowska 3  
4 ul. Imbramowska 7 i 15  
5 ul. Siewna 23b  
Piątek 26.01.2018       od godz. 15.30    
1 ul. Narutowicza 20 (1-55)      
2 ul. Narutowicza 20 (56-105)  
3 ul. Narutowicza 22 (1-65)  
4 ul. Siewna 21a (1-55)      od godz.  16.30  
5 ul. Siewna 23 (1-55)  
6 ul. Siewna 23 (56- 104 ), Siewna 32A  
Sobota 27.01.2018       od godz. 9.00         
1 ul. Siewna 21a (56-105)   i od 15.00 ul. Siewna 21b (46-95)  
2 ul. Siewna 21b (1-45)       i od 15.00 ul. Celarowska 28  i Celarowska 32  
3 ul. Celarowska 22 ( 1 – 60 )      i od 15.00 ul. Celarowska 22 ( 61 – 120 )  
4 ul. Celarowska 16 ( 1 – 60 )      i od 15.00 ul. Celarowska 16 ( 61 – 120 )  
5 ul. Celarowska 30 ( 1 – 60 )      i od 15.00 ul. Celarowska 26a  
6 ul. Celarowska 20 ( 1 – 60 )      i od 15.00 ul. Celarowska 18 ( 61 – 120 )  
Poniedziałek  29.01.2018   od godz. 15.30  
1 ul. Celarowska 30 ( 61 – 120 )  
ul. Siewna 23a (1-45 )

ul. Fertnera 1 ( 47-98 )

ul. Bociana 6b

ul. Kaczary 5

   
Wtorek 30.01.2018   od godz. 15.30  
1 ul. Siewna 23a (46-95 )

ul. Bociana 6c

 
Środa 31.01.2018   od godz. 15.30  
1 ul. Celarowska 20 ( 61 – 120 )

ul. Dobrego Pasterza 52

 
Czwartek 1.02.2018   od godz. 15.30  
1  ul. Celarowska 18 ( 1 – 60 )  
   
1 ul. Woronicza 38 (1-30)   duszpasterz akademicki